سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰
net | موسسه اموزش عالی حکیم طوس مشهد
parallax background

پرسش و پاسخ

1پس از ثبت درخواست چه زمانی می توانم به اینترنت در دانشگاه دسترسی داشته باشم؟
در روزهای فرد درخواست ها در اکانتینگ ثبت خواهد شد
2چگونه به اینترنت باید متصل شوم؟
برای استفاده از اینترنت در سیستم های موسسه در کارگاه و سایت ابتدا مرورگر را باز نموده و در قسمت آدرس بار ، 192.168.88.1 را وارد نمایید و در صفحه ورود اکانت اینترنت نام کاربری (شماره دانشجویی) و پسود (کد ملی ) شما دانشجوی گرامی می باشد. در ضمن پس از اتمام کار با مراجعه به ای پی 192.168.88.1 در مرورگر log out را کلیک نمایید.
3هر ترم چه مقدار حجم اینترنت به دانشجویان ارائه می شود؟
میزان حجم استفاده از اینترنت برای دانشجویان کاردانی و کارشناسی 2GB و برای دانشجویان ارشد 5GB می باشد
4در ترم بعد هم باید دوباره درخواست ثبت شود؟
خیر.
5امکان خرید حجم مازاد وجود دارد؟
بله. با مراجعه به صفحه اکانت اینترنت ، خرید اکانت اعتباری را کلیک نمایید و مشخصات خود و میزان حجم برای خرید را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که این حجم به اکانت اصلی شما افزوده نخواهد شد، و سیستم پس از پرداخت نام کاربری و پسورد برای استفاده از اینترنت را نمایش میدهد که میتوانید با این نام کاربری و پسود از اینترنت استفاده نمایید لازم به ذکر است پس از اتمام حجم این یوزرنیم و پسورد قابل استفاده نیست (به طور کلی اعتباری می باشد)و باید از همان اکانت اصلی که نام کاربری شماره دانشجویی شما می باشد استفاده نمایید. زمان انقضا اکانت اعتباری تا پایان همان ترم می باشد.
6چگونه از وای فای دانشگاه استفاده کنیم؟
این امکان فقط در کتابخانه ، سایت ، کارگاه ، سالن اجتماعات و سلف وجود دارد. ابتدا در قسمت تنظیمات وای فای گوشی خود به wifi hakim متصل و پسود hakimtoos را وارد نمایید. و در مرورگر گوشی در قسمت آدرس بار، 192.168.88.1 را وارد نموده تا به صفحه ورود به اکانت اینترنت منتقل شوید.